Wesela

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Wiemy, jak ważna jest rodzina i jak bardzo cenią sobie Państwo spędzany z nią czas. Czy jest coś bardziej zbliżającego ludzi niż wspólny posiłek? Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i komfort beztroskiego celebrowania w gronie rodziny i przyjaciół. Restauracja Chata Polaka otoczona jest zielenią pełną pachnących choinek na obrzeżach Gliwic, z dala od zgiełku samochodów i codziennych hałasów – to wymarzone miejsce na wesele lub elegancki obiad z okazji ślubu.

Niepowtarzalna domowa atmosfera drewnianej Chaty Polaka, z kominkami, pełnej ciepłej atmosfery połączonej ze smakiem regionalnych i Polskich potraw wraz z klimatem, którego nie doświadczą Państwo nigdzie indziej.
Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze klimatyzowane sale.

Możliwe jest dostawienia na ogrodzie restauracji namiotów, w których możemy pomieścić do kilku tysięcy Osób. Koszty i warunki wynajmu do uzgodnienia. Organizujemy wszystkie rodzaje uroczystości rodzinnych, przygotowujemy wesela od A do Z, włącznie z dekoracją pomieszczeń dla Gości, doborem zespołu muzycznego i wszystkich atrakcji.